Extreme Game

Hry......Filmy......Hudba......Download......Java.....Hry......ATD

T = Software

Total Commander v6[1][1].56. Multilingual - TWK.torrent, (1.31kB)

torrentPravděpodobně nejoblíbenější a nejrozšířenější souborový manažér, který vyniká širokým spektrem funkcí, ale stále si zachovává přehlednost, jednoduchost a rychlost. Produkt není třeba příliš představovat, takže k jeho funkcím jen ve zkratce: dvě okna adresářových struktur vedle sebe, podpora více jazyků, rozšířené funkce vyhledávání, porovnávání a synochronizace souborů, rychlý náhled, prohlížení archivačních formátů: ZIP, ARJ, LZH,RAR, UC2, CAB, TAR, GZ, ACE. Možnost otevřít jen částečně stažené ZIP archívy (v průběhu stahování), vestavěný FTP klient, přístup na zařízení Pocket PC, možnost zadat regulární výrazy ve vyhledávání, záložky pro jednotlivá okna (tabbed interface), ikony pro zobrazení historie a adresářového menu, zobrazení náhledů obrázků, uživatelem definované sloupce, tisk z výpisu souborů, prohlížeč HTML a Unicode souborů, …

Velikost : 1.61 MB

utorrent-setup.exe, (971.31kB)

Torrent je malý soubor (v řádu několika kilobajtů) s příponou .torrent, který obsahuje všechny potřebné informace ke stažení toho, pro co byl torrent ztvořen. To znamená že obsahuje názvy souborů, jejich velikosti, odkud stahovat atd.


Stahování přes torrent je výhodné zejména u souborů, o které je momentálně velký zájem. Platí totiž, že čím více lidí daný soubor stahuje, tím vetší rychlost pro všechny.

Stažení programů

torrent downloaduTorrent
Nejpoužívanější torrent download klient. Je velice oblíben díky jeho jednoduchosti, spolehlivosti a také velikosti - pouhých 600KB. Je dostupný v české lokalizaci a má povedený český web včetně fóra - kdybyste měli jakýkoli problém. Pro začátečníky jasná volba!

Adobe Photoshop CS3.torrent, (25.11kB)

torrentPhotoshop CS3 Extended je zcela nová verze tohoto softwaru, která otevírá kreativním profesionálům nové dimenze práce s digitálním obrazem a přináší jim všechny funkce aplikace Photoshop CS3 a navíc průlomové nástroje pro 3-D a pohyblivou grafiku a měření a analýzy obrazu. Photoshop CS3 Extended posunuje hranice možností práce s digitálním obrazem a zjednodušuje pracovní postupy odborníků z oblasti architektury, projekce, zdravotnictví a přírodních věd. Photoshop CS3 a Photoshop CS3 Extended budou v prodeji samostatně nebo jako nosná součást rozšířené řady softwarových balíků Creative Suite® 3 společnosti Adobe, uváděných tento den . Software bude dodáván jako univerzální aplikace pro PowerPC a Macy s procesory Intel i pro Microsoft® Windows® XP a Windows Vista™. Zákazníci se mohou těšit na vyšší úroveň výkonu a rychlosti práce aplikace Photoshop CS3 na systémech Macintosh s procesory Intel a nejnovějším Windows hardwaru.

Velikost : 550 MB

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.