Extreme Game

Hry......Filmy......Hudba......Download......Java.....Hry......ATD

T=hry na pc

PCDVD - Cars The VideoGame [English] [WwW[1].GamesTorrents.CoM].torrent, (23.59kB)
 
Cars je humorná a příběhově orientovaná závodní adventure
, jež bude postavena na klíčových scénách ze stejnojmenného filmu a nabídne tak hráči možnost, aby ve zvoleném vozítku s vlastní osobností pomáhal postavě jménem Lightening McQueen získat pohár pro vítěze Pistonského šampionátu. Hra bude obsahovat více než 10 hratelných postav/vozidel s autentickým filmovým dabingem, s nimiž si hráč zazávodí na více než 50 závodech v údajně otevřeném herním prostředí.
GTA_San_Andreas.3422597.TPB.torrent, (158.09kB)
Původní hra GTA: San Andreas bohužel neobsahovala možnost hry více hráčů. Po nainstalování této fanouškovské modifikace si však můžete užívat bitvy až o 100 živých hráčích přes internet (nebo místní síť) proti sobě. Jelikož se jedná pouze o modifikaci, je nutné mít nainstalovanou originální hru Grand Theft Auto: San Andreas (a to verze 1.0, nikoliv verze pozdější!). Možnost hry jednoho hráče zůstane samozřejmě nadále zachována.
PC - Terra Wars NY Invasion [English] [WwW[1].GamesTorrents.CoM].torrent, (25.01kB)
 

Když se člověk potřebuje odreagovat, tak jemu kolikrát úplně jedno, která hra mu to umožní. Právě v tu chvíli nastává šance pro jednoduché hříčky a budgetové tituly, jež by se jinak vůbec na HDD nedostaly. Aniž bychom chtěli něco předjímat, tak právě mezi podobné, k odreagování vhodné tituly, se nejspíše zařadí taktická-týmová akce TerraWars: New York Invasion od týmu Ladyluck Digital Media a společnosti Tri Synergy, která se odehrává v New Yorku zrovna ve chvíli, kdy probíhá globální mimozemská invaze. Hráč přebírá roli mladého studenta medicíny Johna Armstronga, jenž se nechá naverbovat k jednotkám Národní obrany, aby se pokusil s aliení invazí něco udělat. Nakonec to skončí tak, že úspěch v boji proti mimozemšťanům bude záviset jenom na něm a na partě jeho údajně inteligentních AI spolubojovníků.

V singleplayer kampani se mají hráči připravit na dramatický příběh presentovaný v předělech mezi adrenalinovými akčními segmenty. Akce se odehrává v prý realisticky zpracovaném New Yorku zdevastovaném útokem mimozemšťanů, kterých na Johna v boji čeká hned několik druhů. John ani hráč se však nemusí alienů bát. K dispozici bude široký arsenál zbraní s možností jejich výměny a upgradu. Vedle singlu hra nabídne i multiplayer v několika módech včetně kooperace. Termín vydání hry zatím není k dispozici, takže se případní zájemci (někdo takový se určitě najde) musí v této chvíli spokojit s odkazem na

FIFA_08-FLT_[www.NewTorrents.info].torrent, (15.68kB)
torrentMezi novinky FIFA 08 budou patřit mnohem nebezpečnější střely z dálky, kdy ani tentokrát nebude míč svázán s animacemi. Těch bude nesrovnatelně více a mají být plynule prolnuty do sebe díky stejné technologii jako v Madden NFL 08, přičemž FIFA 08 poběží v 60 snímcích za vteřinu. Pohyb balonu bude ovlivněn mnohem více faktory, nejen postavením u nohy a místem na 3D hřišti, ale také třeba nečekanými okolnostmi a chybami, tak jako ve skutečnosti. Dojde také na speciální triky nejslavnějších borců (přešlapování Christiana Ronalda, hrátky s míčem Ronaldinha apod.), které se automaticky stanou dostupnými jen při pomalém pohybu, který budete moci kdykoli libovolně aktivovat. Jinou novinkou se stane Scrimmage mód, v němž bude hráčů na trávníku postupně ubývat, až nakonec budete mít v týmu třeba jen čtyři členy. Zdokonalena má být umělá inteligence, která bude ještě adaptibilnější, a chybět nebudou ani manažerský mód nebo interaktivní online ligy. Těch standardních lig ve hře najdete 30, tedy o čtyři více než vloni, s patnácti tisíci fotbalisty. Hra obsahuje i českou 1. fotbalovou ligu. Samozřejmě plně licencovaně, tzn. s reálnými jmény hráčů, dresy a soupiskami.
Pro Evolution Soccer 2008.torrent, (52.26kB)

torrentPro Evolution Soccer 2008 je další díl v sérii fotbalových simulací od Konami, jehož základem bude tentokrát zbrusu nový systém adaptivní umělé inteligence zvaný TeamVision, který bude chování AI hráčů přizpůsobovat hernímu stylu každého živého hráče. V rámci TeamVision tak hra bude zjišťovat, kde je hráč nejvíce nebezpečný a kde dělá chyby, kterých by pak měla využívat. Ve výsledku by tak měla hra v PES 08 působit mnohem přirozeněji a plynuleji, nehledě na to, že už by nemělo docházet k automatickému provádění zaručeně úspěšných akcí, jež AI nedokáže vychytat. Jinak by měl PES08 nabídnou přepracované ovládání standardních situací i ovládání hráče s míčem a bez něj, nová AI by se měla postarat o lepší práci obránců na obou stranách, no a chybět samozřejmě nebude tuna nových pohybů a s tím spojených animací. Míč bude, stejně jako ve všech předchozích PES titulech, samostatným objektem s vlastní fyzikou, která byla opět o fous upravena. PS3, Xbox 360 a PC verze PES08 nabídnou zbrusu nové audiovizuální zpracování, které se projeví v realisticky zpracovaných pohybech i obličejové mimice hráčů a samozřejmě i na zpracování stadiónů. Všechny tři výše zmíněné verze hry navíc nabídnou vylepšený Edit mód, který hráčům umožní upravit hru k obrazu svému. Co se herních módů týče, tak bude podle všeho k dispozici standardní nabídka v podobě přáteláku, Master League a celé řady ligových soutěží i šampionátů.

Velikost : 4.95 GB

Typ : Fotbal

Hunting.Unlimited.2008.[English][PC][WwW.GamesTorrents.CoM].t3099.torrent, (34.91kB)
Hunting Unlimited 2008 [English] Hunting Unlimited 3 je další díl v sérii akčních loveckých her, které jsou nesmírně populární zejména v USA. Je však třeba přiznat, že Hunting Unlimited 2 byl po technické stránce kvalitně zpracovaný titul. No a samotná náplň byla asi také v pořádku, když si hru tolik lidí koupilo. Hunting Unlimited 3 i přesto nabízí několik dalších vylepšení, zejména v oblasti grafiky a zvuků. K dispozici je spousta nových zbraní i loveckého vybavení, nový hlavní herní módo a řada zábavných miniher.
1  
2  
3  
4  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.