Extreme Game

Hry......Filmy......Hudba......Download......Java.....Hry......ATD

T=Torrent EN

Pach Krve 2.

Pach Krve 2.torrent, (16.32kB)

torrent Zdá se , že současná filmová éra začíná opisovat bludný kruh. Nových nápadů je pomálu a tak se ševci drží svého kopyta zuby nehty. Poslední doou vládnou hororové scéně dva typy scénáře, vraždící degeni nebo nesmírně inteligentní maniaci. Degeny najdeme v mnoha úspěšných filmech poslední doby, jako například Hory mají oči 1 a 2 nebo Texaský masakr motorovou pilou 1 a 2, a další.
Pach krve, jak se česky nazývá tento film, je jen dalším do sbírky něčím postižených amerických rodinek. Pokud je přetlak filmů s prakticky stejným námětem, čím se nás budou snažit tvůrci přesvědčit o tom, že zrovna ten jejich film, je ten nejlepší a díky tržbám od polapených diváků si zaslouží třetí, čtvrté a bůh ví kolikáté pokračování. Po SAWu a Hostelu, kde zmizela všechna tabu, co se krve a násilí týče, nás už totiž nemůže rozhodit jen tak nějaký záběr na useknutou hlavu nebo nohu nebo prostě cokoliv, co se dá oddělit od lidského těla, ať už sekerou, nožem, nebo i lopatou.
Co příběh? Většinou je příběh jen berlička právě k tomu, aby se parta nic netušících nebo jen zběžně si myslících lidí různých profesí, dostala pod nůž nebo právě tu lopatu různě zdegenerovaným monstrům a mohla začít přehlídka končetin a litrů krve. Takže zbývá jen způsob provedení jednotlivých filmů k tomu, aby zaujmul diváka. V tomto ohledu musím říct, že Wrong turn je natočen opravdu skvěle a nedočkáte se žádných zběsilých kamer, věčné tmy nebo nejasných náznaků. Každou smrt si vychutnáte pěkně pomalu, jasně a ve vší parádě, což jistě potěší hlavně diváky, co se rádi koupou v krvi a při utrpéní druhého jim naskakuje husí kůže vzrušením…

Velikost : 703 MB               Typ : Horor / Thriller

Rok : USA 2007               Délka : 93 min.  

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.