Extreme Game

Hry......Filmy......Hudba......Download......Java.....Hry......ATD

T=Torrent EN

1408.torrent, (14.39kB)

torrent Na co si Mike Enslin (John Cusack) nemůže sáhnout, tomu nevěří. Takových je nás asi většina, ale Mike z toho má vyloženě srandu. Založil si kariéru na tom, že popírá stupidní teorie o posmrtných životech, zjeveních, bílých paní, zakletých domech a pokojích a píše o tom velmi populární knihy. Kromě téhle zábavy má Mike jeden osobní problém –za podivných okolností mu zemřela dcera, s jejíž smrtí se nikdy nevyrovnal. Přesto se snaží oklepat – třeba hned u své nové knihy s názvem „10 nocí v prokletých hotelových pokojích“. I kvůli ní se rozhodne navštívit hotel, jehož svérázný ředitel (Samuel L. Jackson) dobře radí: Nechoď do pokoje číslo 1408. Zemřelo tam přes padesát lidí a nikdo z nich to tam nevydržel déle jako hodinu. Haha! Co lepšího můžete říci někomu, kdo vám na tyhle babské povídačky zvysoka kašle? Jenže… Mike už brzy pozná, že mezi čtyřmi stěnami pokoje 1408 vůbec nejde o démony a strašidla z vnějšku. V uzavřeném interiéru, z něhož není úniku, je to hlavně vaše nitro, které vás bude strašit… celou hodinu, pokud to vydržíte. Další (kolikátá už?) adaptace jednoho z románů Stephena Kinga přichází pod produkční záštitou bratří Weinsteinů a z režijního pera Mikaela Håfströma (kterého má ještě dnes spousta z nás za vzdáleného příbuzného Lasse Hallströma .Jsme zvědavi…

Velikost : 700 MB               Typ : Thriller / Horor

Rok : USA 2007               Délka : 94 min.  

28 Weeks Later.torrent, (31.56kB)

torrent 28 dní poté není podle mého názoru ve filmografii Dannyho Boyla ničím zásadním, ale je pár důvodů, proč by se na film zapomenout nemělo. Zaprvé se mu podařilo přivést zombies do jednadvacátého století, naučil je běhat a v neposlední řadě objevil Cilliana Murphyho. No a taky se mu v pokladnách kin celkem zadařilo a osmimilionový rozpočet se vrátil víc než desetkrát, což je i pro podprůměrného účetního dobrý důvod k natočení pokračování. Pod to se však tentokrát nepodepíše Boyle, ale španělský režisér Juan Carlos Fresnadillo, který se před šesti lety uvedl zajímavým, ale nedotaženým thrillerem Intacto. Příběh se bude odehrávat půl roku po konci prvního dílu, kdy do vylidněné Anglie přijede armáda Spojených států a hodlá vše vrátit do starých kolejí. Virus ale ještě neřekl své poslední slovo a boj o přežití začíná nanovo. 28 dní poté, ať už na něj máte jakýkoliv názor, bylo absolutní překvapení, které nikdo nečekal. Dvojka už na tohle spoléhat nemůže a tak přichází s klasickou příručkovou poučkou „více krve, více obětí, méně děje.“

Velikost : 723 MB

Typ : Horor / Sci-Fi / Thriller / Velká Británie, 2007 / 99 min.

30 Days Of Night.torrent, (31.24kB)

torrent Dělat šerifa v nejodlehlejším cípu Aljašky, kde je uprostřed zimy třicetidenní polární noc, to vám na náladě rozhodně nepřidá. Žádné sluníčko, žádná legrace. Může to však být ještě mnohem horší - z ledových plání se totiž začnou slézat upíři a klasické žárovkové světlo jim nijak nevadí. Ochránce zákona Josh Hartnett má sice po ruce motorové vozidlo, ale jeho žena (Melissa George) a klasický superhrdinský smysl pro čest mu radí, aby se vykašlal na útěk a jal se zachránit městečko plné bezbranných lidiček. Černočerná tma na chladném Severu? Tentokrát za scénář nemůže nedostatek inspirace, jedná se o adaptaci dalšího comicsu.
30 Days of Night je dílem Stevea Nilese, který už si předtím odpracoval pár čísel Spawna, což by mohlo Joshe Hartnetta s brokovnicí učinit uvěřitelnějším (sice vypadá jako mladá verze Tommy Lee Jonese, ale bez těch vrásek mu ty hrdiny občas žeru jen s přemáháním). Podle ohlasů je sice dějová stránka celé věci spíš provařeným průměrem, ale netvařme se, že by úspěšný Underworld nějak překypoval originalitou. A Sam Raimi musí vědět, co dělá, když do Nilesova projektu vrazil svoje vlastní peníze. Snímek bude produkovat jeho firma Ghost House Pictures a režírovat bude David Slade, autor kontroverzního thrilleru Hard Candy. Hartnett už se od srpna 2006 klepe zimou na place, ale s premiérou se nikterak nespěchá. Fanoušci krvežíznivých potvůrek si budou muset poslušně počkat.

      Velikost : 724 MB               Typ : Horor / Thriller

           Rok : Nový Zéland /USA 2007               Délka : 113 min.  

Balls Of Fury.torrent, (14.45kB)

torrent Christopher Walken je člověk, který dokáže s vážnou tváří zahrát i toho největšího magora, ale přitom si pořád kolem sebe udržuje auru někoho, kdo vás jediným pohledem přesvědčí, že kdyby to bylo mezi jím a vámi, byl by to on, kdo odejde po svých. S pověstí (a xichtem), kterou Walken má, si může dovolit točit ty největší šílenosti, ale tentokrát to vypadá, že sáhl až na pomyslný vrchol. Muž jménem Feng (Walken) je členem mezinárodní mafie, zločinec, vrah a vůbec člověk, který je osinou v zadku mnoha lidem. A tenhle chlapík má jeden dost neobvyklý koníček – stolní tenis. Americká vláda se tedy rozhodne vyslat na ilegální turnaj, který Feng organizuje, svého agenta a jelikož James Bond právě usrkává Martini po boku dobře stavěné mulatky někde v Karibiku, musí sáhnout po tom druhém nejlepším. V tomhle případě je tím vybraným Randy Daytona, bývalý šampión v ping pongu. Nelegální turnaj ve stolním tenise je ale drsnější, než se zprvu zdálo. Ben Stiller a jeho Vybíjená před pár lety dokázali, že lidé se pořád dokáží smát filmům, kde někdo někoho bouchá míčem a inspirace je v tomhle případě zřejmá. V případě Balls of fury však půjdou tvůrci ještě mnohem dál a celý film bude stylizovaný do starých bojových filmů s Brucem Lee, kdy zápasy v ping pongu budou drsnější než šmirglpapír a samotní hráči šílenější než Lunetic. Stylizace Christophera Walkena do asijského zločineckého krále má něco do sebe, ale je otázkou, jestli film nebude jen přehlídka úchylných kostýmů a divných postaviček s pálkou v ruce. Za kamerou stojí režisér v Americe nesmírně populárního komediálního seriálu Reno 911, takže snad ví, co dělá. Zatím budeme ostražitě čekat na trailer.

Velikost : 697 MB

Typ : Komedie / Akční / Krimi / USA, 2007 / 90 min.

Bee Movie.torrent, (31.06kB)

torrentAnimáky se množí rychleji než potkani v brněnské kanalizaci, přičemž jejich závadnost se s každým novým titulem přibližuje i těmhle neodbytným hlodavcům přenášejícím nemoci. Pořád ale na světě existují lidé, kteří dokáží i z kreslené „pohádky“ o včelách vyrobit neotřelou zábavu. Právě takoví se zjevně srotili okolo komediálního dobrodruha Jerryho Seinfelda. Pokud vám tohle jméno něco říká, pravděpodobně jste někdy zaslechli o televizním počinu na pokračování (pěkný opis, že ano), který se výstižně jmenuje… ehm, Seinfeld. Jerry si v něm nabral nemálo fanoušků (devět sérií dokáže divy), které ještě rád verbuje třeba v Saturday Night Live nebo kdekoliv jinde v amerických televizích, kde jsou zvědaví na nějaké to vtipné slůvko. Za podpory duševně spřízněných scenáristů zpoza obrazovky i zkušených režisérů na poli animace (první má Prince egyptského, druhý se pojí se Shrekem) se Seinfeld promění ve včelu jménem Barry B. Benson, která i během vysokoškolských studií ví, že nad med nic není. Stačí však jeden výlet mimo úl, bloudění v New Yorku a záchrana od květinářky (zjevně ne moc pohledné, vždyť ji namlouvá Renée Zellwegger :-) a život hned nabírá novou dimenzi. Protože tak jak se vyvíjí jejich vztah (květinářka a včela, cože?), začíná si Barry uvědomovat, že ti nevychovaní lidé med konzumují ve velkém. Podá proto na lidstvo hromadnou žalobu. Ptáte-li se „co to sakra je“, nejste v tom sami.

Velikost : 708 MB

Typ : Animovaný / Komedie / Rodinný / USA, 2007 / 90 min.

Beowulf.torrent, (59.86kB)

 torrent                                                Robert Zemeckis měl v Hollywoodu odjakživa vysoké postavení. Nejen že jeho filmy byly většinou komerční bomby, nejen že se může chlubit Forrestem Gumpem, filmem, který má spousta lidí ve své celoživotní TOP 10, ale on se nefláká ani ve svém volnu. Místo aby někde v Las Vegas utrácel našetřené dolary a užíval si života, snaží se vymýšlet nové technologie, pomocí kterých by se film dal posunout na další úroveň. A to se mu před třemi lety podařilo. Polární expres nabídl kombinaci živých herců „vylepšených“ nejmodernější animační technologií, bohužel k tomu však přidal i nesmírně plytký a nudný příběh. Zemeckis se tedy rozhodl zkusit to znovu a tentokrát neponechává nic náhodě. A přitvrdí. Beowulf je legendární hrdina skandinávských legend, který se postavil strašlivému netvorovi jménem Grendel, který terorizoval města, vraždil lidi a vůbec dělal samé nepěkné věci. A za to ho Beowulf zabil, netušil však, že monstrum mělo maminku, která byla smrtí svého dítěte tak strašlivě emocionálně zasažena, že se rozhodla pro krutou pomstu. Drsnou severskou legendu pro filmové plátno zadaptuje dvojice Neil Gaiman a Roger Avary, což jsou jména, která víceméně zaručují kvalitně odvedenou práci. Spolu se Zemeckisem za kamerou a prvotřídním obsazením to vypadá, že se na nás řítí pořádný hit. Ale až trailer ukáže, jak budou vypadat vikingští válečníci v kreslené 3D podobě. Po úspěchu 300 je ale jasné, že současné publikum je filmovým experimentům nakloněno víc než dost.

Velikost : 727 MB

Typ : Dobrodružný / Fantasy / Drama / USA 2007 / 115 min.

Captivity.torrent, (17.63kB)

                                                 torrent S. A. W. Tři písmenka, která změnila filmový průmysl snad víc než Pán prstenů. Minimální náklady, pár málo známých hereckých tváří, hodně kamerových filtrů a dolary se sypou. A logicky se objevily hollywoodské hyeny, které se chtějí přiživit. Jednou z nich bude nejspíš i thriller Captivity. Co se příběhu týče, mohl bych vás odkázat na profil prvního Saw, ale abyste nemuseli zbytečně klikat, tak půjde zhruba o toto: Mladá dvojice, tentokrát muž a žena, se probudí v prázdném sklepě. Netuší, kde jsou ani jak se dostat pryč a jediné, čím si mohou být jisti, je fakt, že jejich únosce s nimi ještě zdaleka neskončil. Originalita si zase jednou vzala dovolenou. Dvě jména ale přeci jen vzbuzují jisté naděje. Režisér Roland Joffé sice není žádná superhvězda, ale má za sebou pár hodně zajímavých snímků (namátkou Mise, Vatel) a scénárista Larry Cohen v Telefonní budce dokázal, že uzavřené prostory a dialogy zvládá levou zadní, takže pokud to ti dva vezmou za správný konec, mohlo by jít o něco malinko jiného než jen o variaci na Jigsawovi psychohrátky. Jednou z obětí únosce bude i Elisha Cuthbert, takže ať už bude Captivity jakkoliv neoriginální nebo špatné, rozhodně bude na co koukat. Alespoň mužská část publika se má tedy na co těšit. Každopádně film to jako variace na Saw u diváků nejspíš vyhraje, my však zůstáváme ostražití.

Velikost : 712 MB

Typ : Thriller / USA / Rusko  2006 / 85 min.

Control.torrent, (60.52kB)

 

Velikost : 728 MB

Typ : Drama / Hudební / Velká Británie / USA, 2007 / 121 min.

torrent Nedávné průzkumy prokázaly, že lidé pod třicítkou umírají mnohem častěji, pokud jsou superhvězdy. Ona sláva totiž není jen o penězích a střídání partnerek jak o závod. Většinou je také o chlastu, drogách, v případě Iana Curtise i o rock&rolu, ale také depresích a sebevražedných sklonech. Curtis byl rocková hvězdička přelomu sedmdesátých a osmdesátých let. V Anglii v sedmasedmdesátém založil skupinu Joy Division, která začala velmi rychle slavit úspěch. Slávu si ale moc dlouho neužíval, ačkoliv ta krátká doba mu zjevně stačila - 18. května 1980 spáchal sebevraždu oběšením. Fanoušci rádi dodávají, že si před samotnou smrtí pustil německý film Stroszek a poslechl “The Idiot” od Iggyho Popa. Mnohem víc než co poslouchal před smrtí ale svět zajímaly příčiny sebevraždy. Co k ní Curtise vedlo, jaké měl v osobním životě problémy? Některé jeho pocity se odrážely v samotné hudbě, jiné byste museli hledat někde jinde. Control vám v tom hledání pomůže a tu nejdramatičtější část Curtisova života na chvíli opět oživí. Tedy alespoň to je záměr Antona Corbijna, jehož portfolio se zatím může chlubit pouze nějakým tím hudebním videem (pro velmi slavné skupiny, nutno dodat). Control už sklidil nějakou tu festivalovou cenu, čímž se také chlubí v traileru. Tož špatně to nevypadá, biografické snímky jsou ale prokleté, takže jeden nikdy neví.
Death At A Funeral.torrent, (16.58kB)

torrentSmrt čeká na každého z nás. Má ale jednu obrovskou výhodu. Když člověk leží hezky nastrojený v rakvi a okolo něho bulí pozůstalí, zapomene se na to, že celý život chlastal, podváděl svou manželku a vůbec se nechoval jako Mirek Dušín. V rakvi je zkrátka každý za dobráka. O to horší pak je, když se někdo rozhodne tenhle zvyk porušit. Velký šéf jedné takové britské rodiny právě zemřel a celá famílie se sešla na pohřbu, aby uctila jeho památku, poplakala si a zavzpomínala na zesnulého. Jeden z příbuzných se však rozhodl, že nebude za pokrytce a o vyjevil všem o nebožtíkovi pravdu. A nepříliš hezkou. Brzy ale všechno začne plynout tak nějak samovolně. Temná rodinná tajemství vyplouvají na povrch, dávné zášti a křivdy se znovu objevují a každému konečně dochází, že členové rodiny k sobě nemají zdaleka tak blízko, jak se snaží předstírat. Kdyby Death at a Funeral točili Dánové, udělali by z něj emocionálně silné lidské drama. Točí ho však Frank Oz. Muž, který se proslavil tím, že daboval mrňavého zeleného mistra jedi Yodu, má blíže spíše ke komedii než k dramatu, takže namísto citového vydírání můžeme očekávat typicky britský suchý humor. Do Death at a Funeral si Oz přizval nastupující britskou hereckou generaci, ale nepřítomnost opravdové hvězdy by filmu mohla hodně uškodit. Uvidíme, jak se v létě mu bude dařit za mořem. Třeba ho pak někdo doveze i do našich kin.

Velikost : 706 MB

Typ : Komedie / USA, 2007 / 90 min.

Režie : Frank Oz
Hrají : Matthew MacFadyen, Rupert Graves, Alan Tudyk, Andy Nyman, Jane Asher, Keeley Hawes, Peter Vaughan, Ewen Bremner, Peter Dinklage.

Dragon Wars.torrent, (17.48kB)

torrent Emmerichova Godzilla se pomalu ale jistě přesunula do kategorie „velké, drahé a blbé filmy, na které bychom už dávno zapomněli, kdyby je jedna komerční stanice s velkou pompou neopakovala každý rok,“ ale Amerika jednou za čas potřebuje nějaké to monstrum, které by bezplatně zařídilo demolici v Los Angeles nebo jiném velkém městě. A když si to Američané neumí zařídit sami, rozhodli se Korejci, že jim pomohou. Podle jedné legendy totiž čas od času naši planetu napadne armáda démonů a draků, v jejímž čele je gigantický červ, jehož tlama by bez problémů pohltila pětipatrový dům. Před stovkami let byl nápor dračí armády odražen, ale teď přichází čas jejího návratu. Nad americkými velkoměsty se vznášejí okřídlené nestvůry a obří červ se opět vyhrabal ze země. A zdá se, že ani tanky a bojové vrtulníky nebudou lidstvu nic platné. Ještěže tu určitě bude nějaké to tajemné proroctví, díky kterému půjde dát všechno do pořádku. D-War je sice korejský film, ale je natočený převážně v angličtině a s anglicky mluvícími herci. A bude v něm spousta draků a jiných potvor. A protože jich bude hodně, tak asi nebudou vypadat bůhvíjak dokonale. Na druhou stranu pokud budou většinu stopáže zabírat souboje Drak vs helikoptéra, nemuselo by to být vůbec špatné. Poctivé desturktivní béčko totiž jednou za čas neuškodí nikomu.

Velikost : 728 MB

Typ : Akční / Drama / Fantasy / Jižní Korea / USA, 2007 / 107 min.

1  
2  
3  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.