Extreme Game

Hry......Filmy......Hudba......Download......Java.....Hry......ATD

T = Seriály EN

Smallville[1][1].S06E08.HDTV.XviD-XOR.[eztv].torrent, (54.83kB)
Jednoho dne postihne zapadlé městečko Smallville neštěstí, déšť meteoritů změní život spoustě lidí. Syn bohatého a bezohledného Lionella Luthora, Lex, je ozářen a přijde o vlasy, Smallville malá Lana Langová ztratí oba rodiče a bezdětní a po dítěti marně toužící manželé Kentovi naleznou uprostřed kukuřičného pole malého chlapečka. Adoptují ho, přičemž už tuší, že malý Clark nepochází z této planety. Střihem se dostáváme o 12 let později, kde dospívající Clark překvapuje své okolí i sám sebe svými neobvyklými schopnostmi - svou rychlostí a silou. Začíná si uvědomovat, že je jiný, a rodiče mu odhalí tajemství jeho příchodu. Při autonehodě se seznámí s Lexem Luthorem, zachrání mu život a mezi oběma muži vzniká přátelství. Mezitím se v místní nemocnici probouzí z komatu Jeremy, hoch, který byl rovněž postižen ozářením v kukuřičném poli, když jej předtím jeho spolužáci připoutali ke kůlu jako tzv. strašáka roku. Mstí se svým bývalým kamarádům, dostává je do komatu elektrickými výboji. Jeho běsnění dokáže zastavit jen superman Clark Kent.
utorrent-setup.exe, (971.31kB)
 

uTorrent

Co to je torrent?

Torrent je malý soubor (v řádu několika kilobajtů) s příponou .torrent, který obsahuje všechny potřebné informace ke stažení toho, pro co byl torrent ztvořen. To znamená že obsahuje názvy souborů, jejich velikosti, odkud stahovat atd.


Stahování přes torrent je výhodné zejména u souborů, o které je momentálně velký zájem. Platí totiž, že čím více lidí daný soubor stahuje, tím vetší rychlost pro všechny.

Stažení programů

torrent downloaduTorrent
Nejpoužívanější torrent download klient. Je velice oblíben díky jeho jednoduchosti, spolehlivosti a také velikosti - pouhých 600KB. Je dostupný v české lokalizaci a má povedený český web včetně fóra - kdybyste měli jakýkoli problém. Pro začátečníky jasná volba!

South park Season 11 Complete.torrent, (25.6kB)
 

South Park Season 11 Complete

South park Season 11 Complete.torrent, (25.6kB)

south parkSouth Park nebo česky také jako Městečko South Park je americký komediální animovaný seriál, který vytvořili Trey Parker a Matt Stone. Vysílá jej americká stanice Comedy Central od roku 1997. Seriál popisuje život v zapadlém coloradském městečku South Park, přičemž hlavními hrdiny jsou čtyři žáci základní školy. Svým charakteristickým, velice agresivním, vulgárním a často značně kontroverzním humorem se tvůrci vyjadřují k různým politickým a společenským, často tabuizovaným, problémům, např. euthanasii, potratům, víře, nebo aféře s karikaturami proroka Mohameda.
V současnosti se ve Spojených státech vysílá jedenáctá série seriálu. Připravují se také další čtyři série, takže South Park poběží nejméně do roku 2011 a s 15. sériemi se tak stane druhým nejdelším americkým animovaným seriálem všech dob, více epizod budou mít pouze Simpsonovi. V Česku vysílala seriál TV Nova, která odvysílala celkem šest sérií.

Velikost : 2,5 GB (150 MB / díl)               Typ : Animovaná komedie

Rok : USA               Délka : 20 min / díl               titulky

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.