Extreme Game

Hry......Filmy......Hudba......Download......Java.....Hry......ATD

T=filmy CZ

+[mininova[1][1].org]+.Smallville..S01.E01..Pilot.avi.torrent, (27.65kB)
 

 Pilotní díl seriálu Prison Break se začal vysílat dne 29.8.2005 na stanici Fox TV. Režie se ujal Brett Ratner, který seriál režíruje doteď. Konzumenti seriálu se rozdělili na dva tábory. Jedni říkají, že seriál je velmi kvalitní a ti druzí říkají, že se nemůže rovnat se seriály typu Lost.

 Typem by se dal tento seriál přirovnat k seriálům dramatickým až akčním.

 Děj se odehrává ve věznici Fox River a točí se kolem vězně jménem Michael Scofield a jeho bratra, Lincolna Burrowse, odsouzeného na smrt na elektrickém křesle pro vraždu prvního stupně. Ten je však podle svého bratra a několika dalších lidí odsouzen neprávem a snaží se dokázat jeho nevinu. Každý se o však snaží jiným způsobem. Kdežto Michael Scofield se snaží se svým bratrem z věznice utéci, obhájkyně Lincolna Burrowse, Veronica Donovan, na to jde legální cestou přes soudy, ale tato cesta se zdá velmi složitá a zdlouhavá. Navíc jsou jim na stopě tajní agenti státu U.S.A., který má v celém případu také prsty.

Adobe Photoshop CS3.torrent, (25.11kB)
Dr[1][1][1].Dolittle.3.CVCD.DVDrip.[www.TodoCVCD.com].torrent, (31.36kB)
Dr. Dolittle 3John Dolittle má všechno, co si může chlap přát. Pracuje jako lékař, kterému se jeho práce daří, soukromý život má bez mráčků. Dr. Dolittle (Eddie Murphy) je prostě ve formě. Ale pak se stane něco, co ho totálně vyvede z míry. Začne rozumět řeči zvířat. Je to schopnost, kterou objevil už v dětství, pak se ztratila. Jednou však doktůrek jede autem a nešťastnou náhodou porazí psa. A ten mu pěkně vynadá. Umíte si představit, jaké potíže mu nastanou?

Film Doktor Dolittle byl uveden v r. 1967 s Rexem Harrisonem v hlavní roli a byl velmi úspěšný. Tvůrci nové filmové verze se proto nerozpakovali použít osvědčený námět, kterým je známý příběh Hugha Loftinga o doktorovi, který může komunikovat se zvířaty. Bylo třeba šikovně obsadit hlavní roli. Když však producent Davis viděl úžasný výkon Eddie Murphyho v Zamilovaném profesorovi, bylo po problému s výběrem hlavní role a bylo hned jasné, kdo bude Dr. Dolittlem. Tato komediální hvězda, univerzální umělec: filmový a televizní scénárista a herec, režisér, producent, také hudební skladatel, kterým je Eddie Murphy, dává jistotu, že půjde o dobrou zábavu. Všestranný Murphy byl za svůj výkon ve filmu Zamilovaný profesor nominován za nejlepší herecký výkon na Zlatý glóbus, tutéž nominaci získal už za film Policajt v Beverly Hills. Režisérkou filmu je Betty Thomasová (např. Bradyovi, Soukromé neřesti).
X-Men_(2000)_[DVD]_[NTSC]_[16x9][1][1].3494095.TPB.torrent, (88.81kB)
Nedaleká budoucnost. Po celé planetě se rodí děti s X-faktorem v genech, který jim dává zvláštní sílu - třeba ničivý laserový pohled nebo schopnost létat, přesunovat předměty nebo X-Menovládat počasí. Profesor X, Wolverine, Storm, Jean Grey, Rogue, Cyclops, Magneto, Toad, Mystique, Sabretooth jsou mutanti s mimořádnými schopnostmi. Ale pro lidi, kteří takovéto schopnosti nemají, je velice těžké mutanty akceptovat a neubránit se strachu.

Nejcitelnějí potřebu naučit mutanty jak pracovat se svou zvláštní silou a mít nad ní kontrolu má porfesor Charles Xavier - světově uznávaný telepat - mutant. Zřídí speciální školu a jeho záměrem je, aby se žáci chovali tak, aby se svět odnaučil strachu před nimi. Xavier přijímá dva nové žáky. Je to Logan - osamělý silák a Rogue, která může přijmout jakoukoliv sílu i paměť ze všeho, čeho se dotkne. Proti filosofii profesora Xaviera stojí senátor Kelly, který by mutanty nejradši zlikvidoval.   oficiální text distributora
X2__X-Men_United_(2003)_[DVD]_[NTSC]_[16x9][1][1].3494096.TPB.torrent, (90.41kB)
X-Men 2X-Meni. Narodili se s jedinečnou genetickou mutací, která jim umožňuje vládnout nadpřirozenými schopnostmi. Pod vlivem profesora Charlese Xaviera (Patrick Stewart) slouží lidstvu. Chrání svět. Ten jim však nedůvěřuje a bojí se jich. Po nesmyslném pokusu o atentát na prezidenta Spojených států, který údajně spáchal neznámý mutant, se veřejnost dovolává zákona, který má mutanty dostat pod kontrolu. V čele militantně anti-mutantniho hnuti stojí armádní velitel a vědec William Stryker (Brian Cox), o němž se tvrdí, že na mutantech prováděl pokusy. Mutanty nenávidí a hodlaje totálně zlikvidovat. Když zjistí, že jeho vlastní syn je mutant, bez milosti ho zabije. Stryker měl v minulosti co do činění také s Wolverinem (Hugh Jackman) a zná tajemství jeho minulosti. Když Wolverine pátrá po svém původu, uvede Stryker do pohybu svůj anti-mutantní program. Jsou však i mutanti, kteří se proti lidské civilizaci postavili. Jeden z nich, Magneto (lan McKellen), právě unikl z vězení. Je nepřítelem X-Menů. V situaci, kdy se všichni mutanti stali štvanci, navrhne X-Menům spojenectví proti společnému nepříteli - Strykerovi. X-Meni i jejich spojenci se spolu vydávají na nejnebezpečnější misi v životě.X-Meni. Narodili se s jedinečnou genetickou mutací, která jim umožňuje vládnout nadpřirozenými schopnostmi. Pod vlivem profesora Charlese Xaviera (Patrick Stewart) slouží lidstvu. Chrání svět. Ten jim však nedůvěřuje a bojí se jich. Po nesmyslném pokusu o atentát na prezidenta Spojených států, který údajně spáchal neznámý mutant, se veřejnost dovolává zákona, který má mutanty dostat pod kontrolu. V čele militantně anti-mutantniho hnuti stojí armádní velitel a vědec William Stryker (Brian Cox), o němž se tvrdí, že na mutantech prováděl pokusy. Mutanty nenávidí a hodlaje totálně zlikvidovat. Když zjistí, že jeho vlastní syn je mutant, bez milosti ho zabije. Stryker měl v minulosti co do činění také s Wolverinem (Hugh Jackman) a zná tajemství jeho minulosti. Když Wolverine pátrá po svém původu, uvede Stryker do pohybu svůj anti-mutantní program. Jsou však i mutanti, kteří se proti lidské civilizaci postavili. Jeden z nich, Magneto (lan McKellen), právě unikl z vězení. Je nepřítelem X-Menů. V situaci, kdy se všichni mutanti stali štvanci, navrhne X-Menům spojenectví proti společnému nepříteli - Strykerovi. X-Meni i jejich spojenci se spolu vydávají na nejnebezpečnější misi v životě.
Taxi[1][1].4.2007.DVDRip.XviD-FxM.torrent, (14.36kB)
TaxiDaniel je poslíček, roznáší pizzu. No, roznáší ... lítá s ní jako povětroň, a když konečně sežene kýžené místo taxikáře, pokračuje vesele v krasojízdě. Žádná rychlost není dost velká, žádná pokuta dost vysoká. Policajti proti němu koneckonců nemají šanci - stejně je nechává spolehlivě v závěsu. Emillien je policista, chytá lumpy. Na špičkové úrovni ovládá počítačovou techniku, ale se získáním řidičského průkazu má neskutečné potíže. A co se ženských týče, je to už úplný břídil. Jednou se Emillien úplnou náhodou ocitne v Danielově taxíku a chytne "Speedy Gonzalese" za flígr. Marseille je ale plná daleko větších ryb než je dobrák Daniel, ve městě se totiž objevil obávaný gang německých bankovních lupičů. Bezpečnost úspor místních občanů je ohrožena a pověst ctihodných bankovních domů marseilleských je zcela v rukou Daniela a Emilliena.

Scénář akčního filmu o nesourodé dvojici vyšetřovatelů, který svým tématem a zpracováním dává vzpomenout na genialitu prvních Smrtonosných zbraní, napsal a produkoval v době natáčení Pátého elementu Luc Besson, režisér kultovních filmů Brutální Níkita, Magická hlubina, Atlantis či Leon. Spolu s režisérem Gerardem Piresem filmu vtiskli nezaměnitelné kouzlo koloritu jihofrancouzského přístavu Marseille a tím již lehce otřepané téma zvýraznili a obohatili o novou dimenzi. 
Tarzan[1][1].2.CVCD.DVDrip.[www.TodoCVCD.com].torrent, (25.19kB)
TarzanTarzan vyrůstal od útlého dětství v divoké africké džungli. Z osiřelého lidského mláděte, které před lety nezištně adoptovala gorila Kala, vyrostl silný a spravedlivý král džungle. Jeho dobrodružný život v korunách stromů obrátí naruby expedice profesora Portera, který přijel do africké džungle studovat život goril. Tarzan si poprvé uvědomí, že je člověk a jeho prozření je umocněno opětovanou láskou k profesorově dceři Jane. Na romantiku ovšem zatím moc času nezbývá. Zlotřilý průvodce expedice Clayton hodlá uskutečnit svůj ďábelský plán – chce gorily zbavit svobody a v klecích je výhodně prodat…
Tarzan je bezkonkurenčně nejpopulárnějším filmovým hrdinou. Celovečerní animovaný snímek studia Walta Disneye je už osmačtyřicátým filmovým zpracováním jeho dobrodružství. Díky zkušenostem vynikajících animátorů a nejnovější technice je ovšem prvním „tarzanovským“ filmem, který mohl do nejmenších detailů respektovat ducha legendární předlohy, jejímž autorem je Edgar Rice Burroughs. Samotná podstata animovaného filmu dovolila tvůrcům realizovat příběh s velkolepým rozmachem a efekty, které by byly v žánru hraného filmu zhola nemožné. Ostatně Burroughs už v roce 1936 psal svému synovi, že nejlepší filmová adaptace jeho románů by byla animovaná. Ale to by ji musel natočit někdo jako Disney. Spisovatel, jeho čtenáři a hlavně všichni diváci, se konečně dočkali.   oficiální text distributora
Spiderman[1][1].3.TS.mVs.Xvid.Mp3.VO.[www.btvideoclub.com].avi.torrent, (14.18kB)
 
Student Peter Parker získá po kousnutí geneticky upraveným pavoukem nadlidskou sílu a pavoučí dovednost kamkoli vylézt. Své nenadálé schopnosti se rozhodne nasadit v boji proti zločinnosti. Peter Parker se stal už v ranném věku sirotkem, proto ho vychovává teta May a strýc Ben. Žije v Queensu životem normálního studenta: pracuje jako fotograf ve školních novinách, touží po krásné Mary Jane Watson a tráví spoustu času se svým kamarádem Harry Osbornem. Během jednoho pokusu ve škole ho pokouše geneticky upravený pavouk a Peter brzy zjistí, že má neobvyklou sílu a schopnosti. ejprve je chce využít k tomu, aby získal peníze ale tváří v tvář tragedii, která udeří blízko jeho domova, se rozhodne bojovat proti zločinnosti. Vezme si k srdci slova strýčka Bena: "S velkou sílou přichází i velká odpovědnost". Mezitím se megalomanský obchodník Norman Osborn, Harryho otec, začne také měnit. Jenomže jeho experiment se nepodaří tak, jak chtěl. Jeho inteligence a síla sice také vzroste, ale zároveň zešílí. Stane se z něj Dreen Goblin, největší SPIDER-MANůV nepřítel, který podrobí Peterovo rozhodnutí bojovat proti kriminalitě a pomáhat nevinným lidem zatěžkávací zkoušce.
Sahara[1][1].CVCD.DVDrip.[www.TodoCVCD.com].torrent, (31.33kB)
SaharaPo legendárním pokladu touží všichni, kdo mu jsou na stopě...
Patrání v mořských hlubinách uvnitř starých vraků naložených poklady je pro Dirka Pitta (Matthew McConaughey), potapěče a dobrodruha milujicího vzrušení, a jeho legračního parťaka Alla (Steve Zahn) Práce jako každá jiná. Když se tihle dva střetnou s krásnou doktorkou Evou Rojas (Penelope Cruz), zdá se, že je konečně čeká ten pravý lov. Všichní se brzy vydávají na svou životní cestu. Když ale všichní překonavají žhavou výheň pouští severní Afriky, využívají všech svých schopnosti, aby se ubránili krutým nepřátelům ničícím svět. V zavodě s časem musí tahle trojce hrdinů rozluštit všechny indicie a přijit na kloub tajemné záhadě a zaroveň zachránit svět v tomto úžasném a zabavném filmu.
Film byl natočen podle knižního bestselleru Clivea Cusslera
Raftaci[1][1][1].2006.Cam.XviD-STM +[mininova.org]+.torrent, (61.35kB)
RafťáciLetní teenagerovská komedie režiséra Karla Janáka s Vojtou Kotkem a Jirkou Mádlem v hlavních rolích.
Každý z nás si vzpomíná na noční můru dospívajícího teenagera, kterou je dovolená s rodiči. A když se tato noční můra stane skutečností jen díky nešťastné souhře náhod, je to opravdu k vzteku. Dany s Filipem se ale nevzdávají ani v této situaci.
Celovečerní film Rafťáci je plný smíchu, napětí a trapasů z nečekaných situací. Poslední dovolená s rodiči, při které kluci zažívají akce, u kterých by rodiče vůbec být neměli.
Když Dany slíbil Filipovi, že mu pomůže sbalit holku, netušil, kolik překážek se jim postaví do cesty. Přestože se postupně musejí vyrovnat s přítomností Danyho rodičů, malého brášky Honzíka, přísného instruktora Bořka, objevení dívčího vodáckého kurzu nakonec nabídne nepřeberně možností, jak dosáhnout cíle Filipovy touhy.
Co všechno se dá na vodě zažít? Koupání, nudu, peřeje, únavu, lásku, zklamání či opilost.
Rafťáci jsou komedií pro mládež, teenagery, ale svoje si v něm najde i generace jejich rodičů, kterým se po bezstarostnosti prvních lásek už jen stýská.   oficiální text distributora
1  
2  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.